Tecavüze Uğramasınlar Diye Küçük Kızlara Uygulanan Akıl Almaz Bir ‘İşkence’: Meme Ütüleme

Isimli bir Türk vatandaşı, hayvanat bahçesinde bulunan Laura isimli ineğe defalarca tecavüz etti. Olayın ortaya çıkmasının ardından gözaltına alınan M.A. Ülkeden sınır dışı edildi ve Türkiye’ye gönderildi.

 • Vardı, çok fazla karnım ve belim ağrıyordu.
 • Çocuklar kolayca güven duydukları, korkutulabildikleri, kandırılabildikleri ve her türlü istismara fazlasıyla açıktır; karşı koyacak güçleri olmadığı için de korunmasızdır.
 • Bir gün sürpriz yaparak eşnin yanına gider ancak hayatının sürprizi ile karşılaşacağından haberdar değildir.
 • Bir gün çalıştığı hastaneye küçük yaşta bir kadın hasta olan Elmas getirilir.
 • Korkunç olay, telefon arızalanınca ortaya çıktı.

Beni tanıdılar ve neden hâlâ ölmediğimi sordular. Çocukluğunun geçtiği mahalle çok değişmişti. Ne evini ne de kendisine tecavüz edenlerin izini bulabildi.

Yaraları sarmak ve olayın etkisinden kurtulmak için uzman yardımı şart!

Arkadaşının ağabeyinden muhtarın oğluna birçok kişinin dahil olduğu iğrenç olaylar sanayide de yaşandı ormanda da… Plan devreye koyuldu ve bir çocuk 69 yaşındaki adamın tecavüzüne uğrarken aynı mahalleden insanlar onu gizlice kameraya aldılar ve görüntüler karşılığı 5 milyon TL istediler. Bu olayın üzerinden iki hafta geçmeden Mustafa Bircan çocuğu evine çay içmeye çağırdı. Çay içmeyi beklerken Bircan tarafından ilaç içirildi. Bir süre sonra şiddetli sarsıntı ve baş dönmesi yaşadı.

Sürekli annesine soruyordu ama cevap alamadığı için üzülüyordu. Bir gün annesine soyadsız bir hayat yaşamak istemediğini, babasının adını söylemezse intihar edeceğini söyledi. Doktor, yaşının küçük ve sağlığının iyi olmaması nedeniyle kürtaj yapılamayacağını söyledi. Bu konudaki en yeni veriler 2020’ye ait ve Çocukları Cinsel Saldırılardan Koruma Yasası kapsamında bir yılda 47 bin soruşturma başlatıldı. Hindistan yasaları gereği adı açıklanmayan kadın BBC’ye, “Olay çok eski ama yaraları hâlâ kapanmadı. Hayatımı kararttı ve hiç hafızamdan çıkmıyor” dedi.

Ailen bir terslik olduğunu fark etti mi?

Gittiğim bu yeni yurt da berbattı ama ben sabredip 3 buçuk yıl boyunca orada kaldım. Polis, küçük kızın vücudundaki izleri fark eden annesinin kızı cinsel istismara maruz kaldığı şühesiyle hastaneye getirdiğini ve kızın tıbbi kontrolden geçirildiğini söyledi. Bu üç arkadaş uzun yıllar görüşmemişlerdir. 25 yıl sonra Jimmy’nin kızının gizemli bir şekilde ölümüyle tekrar eski dostların yolları kesişir. Jean polis olmuştur ve bu ölümün sırrını çözmeye çalışacak fakat bu süreçte geçmişlerine yönelik bambaşka sırlar açığa çıkacaktır. İnsanlar ilişkide oldukları partnerlerini veya çocuklarının babasını/annesini kolay kolay tecavüzcü olarak kabul edemiyor.

 • Yaşları 15 ile 16 arasında değişen dört erkek çocuk kimliği ve kişisel bilgileri açıklanmayan genç bir kıza tecavüz ettikleri şüphesiyle tutuklandı.
 • Saatler sonra polisler, Şenay’ın işyerini bastı ve her tarafı kan kaplı bir odada M.Y.
 • Beyinleri yok, akılsızlar çünkü tecavüz zorla olan bir şey.
 • Karton kağıtta sözleşme imzalattıkları, ‘Ablamı ve annemi de size getireceğim’ diye yemin ettirdikleri belirtildi.
 • Sokak ortasında gerçekleşen saldırının sonrada Emilov’un kaçış anları güvenlik kamerasına yansıdı.

Hepsi, Sungurlu’nun fakirlik sınırının çok altında yaşayan insanlarla dolu Akçay Mahallesi’nde oturuyor. Bu mahallede genellikle köylerden göç etmiş, 7-8 çocuklu, babaları şehir dışında hamallık, inşaatçılık gibi işler yapan, anneleri eğitimsiz aileler var. Amerika Birleşik Devletleri’nin Illinois eyaletinin Springfield bölgesinde 14 yaşındaki bir kıza tecavüz eden 54 yaşındaki adam, cezasının bir parçası olarak fiziksel olarak hadım edilecek. Bölge Savcı Yardımcısı Brad Cascio, “Bildiğim kadarıyla bu emredilen ilk fiziksel hadım etme kararı” ifadelerini kullandı. Bunlardan en yüksek yüzde psikoseksüel bozukluk yaşama yüzdesidir. Başka çocukları istismar etme, ilişki sirasında şiddete meyletme, ilişki sırasında mazoşist tutumlar, vesaire pek çok psikoseksüel bozukluklar vardır bu yüzdenin içinde.

Önce tacizle mi başladı?

Biz sizler için bugüne kadar vizyona giren bu filmlerden en etkileyici olanlarını derledik. Umarız artık bu hikayeler sadece filmlerde kalır. İngiltere’de iki yıl boyunca polise bildirilen 400 vaka 2016’da incelendiğinde, hiçbirinin bu yaygın tecavüz tanımına uymadığı görüldü.

 • Bu şekilde başlayan dram, A.A.’ya tanıdığı tanımadığı birçok kişinin tecavüz etmesiyle giderek daha korkunç bir hal aldı.
 • Çaresiz kaldı, güvendiği ve yardımına muhtaç olduğu herkesin tecavüzüne uğradı!
 • Olayın ortaya çıkmasının ardından gözaltına alınan M.A.
 • Eduardo Sarabia, kurbanlarını uzak bir yere götürüp onlara saldırmak için kullandığı iddia edilen minibüsüyle yakalandı.
 • Yaşanan şey bundan farklılık gösteriyorsa mağdurun da bunu tecavüz olarak kabullenmesi zorlaşabiliyor.
 • İsterdim çünkü bu karaktersiz insanların çocuklarının da böyle olacağını düşünüyorum.

Ve birkaç gün içerisinde yüzük takıp bizi imam nikâhıyla evlendirdiler. Ama evliliğin ne demek olduğunu bilmiyordum. Psikolog da babama anlatmış ama babam kabul etmek istememiş. “Benim kardeşim öyle bir şey yapmaz” demiş. Ama o eve dönmem mümkün değildi, devlet de izin vermezdi. Diğer yandan yurt hayatına da dayanamıyordum.

SOSYAL MEDYA

Sonunda rehber öğretmen bana, “biraz konuşabilir miyiz” dediğinde çığlık attığımı hatırlıyorum. Hatta babam bu yüzden rehber öğretmenden şüphelendi, beni sorguya çekti. Mutlu bir ailesi olduğunu düşünen bir anne, ensest ilişki kurbanı bir kız ve bu olaylara tanık olan bir erkek kardeş. Büyük bir aile dramını konu alana filmdeki bazı sahnelerden rahatsız olabilirsiniz. Böylesine travma dolu bir olayın ardından beyin bunun tecavüz olduğunu inkar yoluyla o travmayla baş etmeyi daha kolay bulabiliyor.

Bu sırada düğündeki davetlilerinden biri tuvalet ihtiyacını gidermek için eve girdiğinde, Sedat Keser’i üzeri çıplak halde küçük kızın yanında gördü. Evin önünde bulduğu tuğlayı alıp, tekrar eve giren davetli Sedat Keser’e saldırdı. Amerika Birleşik Devletleri’nin New York eyaletinin Brooklyn bölgesinde bir kadının evine tanımadığı iki adam girdi. Genç kadının evinde hırsızlık yapmaya başlayan adamlar ev sahibini görünce ona saldırdı. İki saldırgandan birinin kendisine tecavüz ettiğini polislere bildiren kadının evini gören güvenlik kamerası görüntülerinde saldırganların elini kolunu sallayarak uzaklaştığı fark edildi. Omar Bedreddin ve kardeşi Mohamed Bedreddin ismindeki Suriyeli sığınmacılar 13 yaşındaki bir kız çocuğuna yedi kez tecavüz etmekten suçlu bulundu.

Brezilyalı eski futbolcu Robinho’nun İtalya’da genç bir kadına yönelik toplu cinsel saldırıdan aldığı 9 yıl hapis cezasını ülkesinde çekmesi gerektiğine karar verildi. Eduardo Sarabia, kurbanlarını uzak bir yere götürüp onlara saldırmak için kullandığı iddia edilen minibüsüyle yakalandı. Sarabia tutuklanırken minibüsünün içinden çıkanlar şaşkına çevirdi.

‘Tüm ailemi öldürmekle tehdit ettiler’

Yolsuzluk ve rüşvet sarmalhttps://www.roscasaresbasket.com/da halkın doğruların ortaya çıkacağı inancı da zayıflıyor. Ülke, ‘Victoria olayı’ olarak bilinen iddiaların aydınlatılmasını istiyor. Anaokulu yetkilileri ise tutuklu bulunan 29 yaşındaki anaokulu görevlisinin kıza tecavüz ettiği iddiasına karşı çıkıyor.

Olayla ilgili yapılan DNA testi de sonuçsuz kalmıştı. Mia, zengin, güzel ve başarılı bir fotoğrafçıdır ve Paris’ta yaşar. Bir gün sürpriz yaparak eşnin yanına gider ancak hayatının sürprizi ile karşılaşacağından haberdar değildir.